Przedstawiciel Handlowy

Poszukujemy trzech handlowców na rejony:

  • Małopolska,
  • Podkarpackie,
  • Śląskie

Zakres obowiązków:

  • Pozyskiwanie Klientów oraz utrzymywanie sprawnych relacji z dotychczasowymi Klientami.
  • Realizowanie planów i polityki handlowej firmy.
  • Budowanie satysfakcji Klienta
  • Planowanie inwestycji
  • Przygotowanie ofert handlowych
  • Kompletowanie towaru oraz realizacja zamówień
  • Obsługa klienta detalicznego i hurtowego

Wymagania:

  • Doświadczenie handlowe na stanowisku przedstawiciela handlowego w branży elektrycznej.
  • Znajomość kanałów sprzedaży
  • Samodzielność w działaniu.
  • Doskonała organizacja pracy i umiejętność ustalania priorytetów
  • Komunikatywność, kreatywność, efektywność, samodzielność
  • Gotowość do odbywania podróży służbowych
  • Wykształcenie min. średnie.
  • Motywacja do pracy.
  • Czynne prawo jazdy, kat.B.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia.
  • Pracę w prężnie rozwijającej się firmie.
  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód, komputer, telefon).

Zainteresowanych Kandydatów zapraszamy do przesłania CV na jaroslaw.panus@elhurtplus.pl