Dlaczego warto u nas pracować?

Dlaczego my?
Cieszymy się, że czytasz ten list, bo to oznacza, że należysz do osób, które są gotowe na zmiany i chciałyby pracować w miejscu, o którym mówi się z dumą i sentymentem. Wierzymy, że ELHURT PLUS będzie także wspaniałym miejscem pracy dla Ciebie.

Rozwój
Dynamika rozwoju firmy ELHURT PLUS przynosi wiele wyzwań, dzięki którym nasi pracownicy zdobywają nowe doświadczenia, a także rozwijają swoje kompetencje. Jednocześnie oferujemy pracownikom możliwość rozwijania swoich umiejętności podczas profesjonalnych szkoleń wewnętrznych jak i zewnętrznych. W tym celu stale analizujemy i badamy potrzeby szkoleniowe naszych pracowników oraz oceniamy efektywność realizowanych szkoleń. Pracując z nami masz możliwość rozwoju. Nasi pracownicy mają do dyspozycji szereg działań i programów, dzięki którym mogą rozwijać swoje kompetencje i umiejętności.

Atmosfera w pracy
Cenimy atmosferę i kulturę pracy w naszej firmie i chcielibyśmy podzielić się z Tobą spostrzeżeniami. Wszyscy mamy poczucie, że pracujemy w wyjątkowej firmie i wiemy, jak rozwija się ona jako całość. Jak to możliwe? Dzięki bliskiej współpracy i świetnej komunikacji wewnętrznej, której przejawem są choćby mówienie sobie na „Ty”, otwarta komunikacja ze współpracownikami i przełożonymi.

Stabilność zatrudnienia
Inwestujemy w pracowników i ich rozwój, tworzymy atrakcyjne środowisko pracy, co sprawia, że nasi pracownicy chcą rozwijać się w ramach struktur ELHURT PLUS i wiążą z naszą firmą swoją zawodową przyszłość.

Wynagrodzenie
System wynagradzania oparty jest na danych rynkowych, randze stanowiska, nabytych umiejętnościach oraz doświadczeniu.

Do zobaczenia!

Pozdrawiamy, zespół ELHURT PLUS