Pracownik biurowy – obsługa rynku niemieckiego

Miejsce pracy: Osieczany (siedziba firmy)

Zakres obowiązków:przy biurku niemcy

  • Dodawanie nowych produktów do bazy sklepu zgodnie z obowiązującymi normami
  • Wystawianie aukcji internetowych
  • Obsługa administracyjna procesów sprzedaży
  • Przygotowanie ofert handlowych
  • Redagowanie zamieszczonych treści
  • Dodawanie nowych wpisów oraz aktualności na stronach internetowych

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie
  • Dobra obsługa pakietu MS Office (w szczególności Excel)
  • Doskonała organizacja pracy i umiejętność ustalania priorytetów
  • Komunikatywność oraz nastawienie na rozwój
  • Wykształcenie min. średnie
  • Motywacja do pracy

Oferujemy:

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Motywacyjny system wynagrodzeń
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Pracę w prężnie rozwijającej się firmie.
  • Przyjazną i otwartą na pomysły atmosferę w pracy, w młodym międzynarodowym zespole

Zainteresowanych Kandydatów zapraszamy do przesłania CV na jaroslaw.panus@elhurtplus.pl