Nagrody

Elhurt Plus laureatem Gazele Biznesu 2018!

W 2015 roku w wyniku połączenia dwóch firm powstał Elhurt Plus. Od tego czasu ciężko pracujemy by wciąż rozwijać się dla Was i dostarczać Wam coraz więcej, coraz szybciej i w coraz lepszych warunkach produkty, których potrzebujecie. Nasza praca została nagrodzona przez Puls Biznesu.
W tym roku pierwszy raz zostaliśmy laureatem Gazel Biznesu.

Aby starać się o ten tytuł firma musi nieprzerwanie działać co najmniej od 2015 roku. W roku bazowym 2015 przychody netto ze sprzedaży musiały mieścić się w przedziale pomiędzy 3 a 200 mln złotych. Od 2015 Firma w  z roku na rok musi odnotowywać wzrost przychodów netto ze sprzedaży, a tym samym nie mogła mieć ani jednej straty, ani ujemności w kapitale.

Ranking jest całkowicie bezpłatny i oparty na wynikach finansowych w Rejestrze Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego.

Elhurt Plus laureatem e-Gazele 2018!

Jest nam niezmiernie miło poinformować, iż czwarty rok z rzędu otrzymaliśmy e-Gazelę!
Dla przypomnienia tytuł ranking e-Gazele Biznesu — to ranking najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm e-commerce. W Polsce działa około 15 tysięcy e-sklepów. W większości są to małe i średnie firmy. Od kilkunastu lat „Puls Biznesu” publikuje ranking „Gazele Biznesu”, gromadzący wyniki najdynamiczniej rozwijających się firm z sektora MŚP działających w „tradycyjnej” gospodarce.

WAŻNE: udział w rankingu jest bezpłatny.

Lista laureatów dostępna na stronie Pulsu Biznesu kliknij.

Elhurt Plus laureatem e-Gazele 2017

Trzeci rok z rzędu zostaliśmy laureatem rankingu e-Gazel Polskiego Biznesu !

Ranking jest dostępny na stronie Pulsu Biznesu kliknij.bez-nazwy-1

Elhurt Plus najprężniej rozwijającą się firmą w PGE Forum Rondo

Otrzymaliśmy wyróżnienie za największy przyrost obrotów PGE Forum Rondo. Dziękujemy!

Elhurt Plus laureatem e-Gazele 2016

Już drugi rok z rzędu zostaliśmy laureatem rankingu e-Gazel Polskiego Biznesu, tym samym znaleźliśmy się w zaszczytnym gronie najdynamiczniej rozwijających się firm e-commerce w Polsce!

Organizatorem rankingu jest Puls Biznesu.

bez-nazwy-1

dsc_6037el

dsc_6022el

Złoty Płatnik 2015

stopka

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że zostaliśmy laureatem Plebiscytu Złoty Płatnik 2015, organizowanego przez Euler Hermes Collections, lidera w zarządzaniu należnościami. Złoty Płatnik 2015 to prestiżowe wyróżnienie za zachowanie najwyższych standardów dyscypliny płatniczej, które jest przyznawane firmom spełniającym jednocześnie wszystkie z następujących kryteriów:

– PMI powyżej 80 punktów***,
– Rating na poziomie powyżej CCC,
– Brak aktywnych windykacji.
Jedynie 5% firm na polskim rynku spełnia ww. kryteria, co oznacza, że Certyfikat Złoty Płatnik 2015 to elitarne odznaczenie, świadczące o rzetelności firmy.

Firma ELHURT PLUS SP. Z O.O. SP.K. NIP 6812053490 uzyskała średnie PMI na poziomie 95 w roku 2015.

https://youtu.be/c85lCLsdMnE

PMI (Wskaźnik Moralności Płatniczej ) to dynamiczny wskaźnik (w skali od 0-100) stanowiący istotną wskazówkę przy podejmowaniu decyzji o udzieleniu kredytu kupieckiego danemu kontrahentowi. Do wyliczenia tego wskaźnika brane są pod uwagę należności, liczba dni średniego opóźnienia w płatnościach oraz zdarzenia prawne dotyczące danego kontrahenta.

Certyfikat_ZłotyPłatnik2015_pl

Certyfikat_ZłotyPłatnik2015_en

Elhurt Plus laureatem e-Gazele 2015

Nasza firma została laureatem e-Gazel Biznesu w roku 2015.

egazelka2015

Ranking e-Gazele Biznesu to ranking najdynamiczniej rozwijających się firm e-commerce.

Organizatorzy

egazele-strona