Pracownicy

Zarząd

Jarek2

 

 

Jarosław Panuś
Prezes Zarządu

jaroslaw.panus@elhurtplus.pl

 

 

 

 

Wiesław1

 

 

Wiesław Panuś
V-ce Prezes Zarządu

wieslaw.panus@elhurtplus.pl

 

 

 

Asiaaaaa

 

Joanna Panuś
Dyrektor ds. Inwestycji
Członek Zarządu

joanna.panus@elhurtplus.pl

 

 

 

Marcin

 

 

Marcin Skoczylas
Dyrektor Działu Obsługi Elektronicznej
Członek Zarządu

marcin.skoczylas@elhurtplus.pl

 

 

Madzia N

 

 

Magdalena Niżnik
Asystentka Zarządu

magdalena.niznik@elhurtplus.pl

 

 

 

Dział sprzedaży

justin2 strona

 

Justyna Rokosz
Koordynator Sprzedaży

justyna.rokosz@elhurtplus.pl
tel. 12 373 10 50
kom. 885 560 507

 

 

 

 

Grzesiek

 

Grzegorz Bogucki
Kierownik Hurtowni

grzegorz.bogucki@elhurtplus.pl
kom. 536 562 000

 

 

 

 

IMG_9603t

 

Jerzy Trolka
Regionalny Menedżer Sprzedaży

jerzy.trolka@elhurtplus.pl
kom. 661 951 990

 

 

 

 

 

IMG_9649a

 

Łukasz Zych
Regionalny Menedżer Sprzedaży

lukasz.zych@elhurtplus.pl
kom. 791 709 903

 

 

 

 

Kamil

 

Kamil Szymoniak
Starszy Specjalista ds. Sprzedaży

kamil.szymoniak@elhurtplus.pl
tel. 12 373 10 50

 

 

 

 

Michał2

 

Michał Lech
Kierownik ds. Zaopatrzenia

michal.lech@elhurtplus.pl
tel. 12 373 10 50 wew. 3

 

 

 

 

Krzychu — kopia

 

Krzysztof Poluszak
Specjalista ds. Sprzedaży

krzysztof.poluszak@elhurtplus.pl
tel. 12 345 02 84 wew. 1
kom. 690 997 688

 

 

 

 

Dział wdrożeń

Sławek2

 

Sławomir Poluszak
Specjalista ds. Wdrożeń

slawomir.poluszak@elhurtplus.pl
tel.12 373 10 50 wew. 4

 

 

 

 

Justynka2

 

Justyna Sędzik
Administrator Platform Internetowych

justyna.sedzik@elhurtplus.pl
www.elhurtplus.pl.pl
tel. 12 373 10 50 wew. 4

 

 

Dział reklamacji

PawełB

 

 

Paweł Barbrich
Kontrola Jakości

pawel@epstryk.pl
www.epstryk.pl
tel. 12 345 02 84 wew. 2
kom. 690 997 688

 

 

Dział księgowości

Ewcia

 

 

Ewa Salawa
Główny Księgowy

ewa.salawa@elhurtplus.pl
tel. 12 373 10 50 wew. 2

 

 

 

 

IMG_3333a2małe

 

 

Justyna Święch
Dział Księgowości

justyna.swiech@elhurtplus.pl
tel. 12 373 10 50 wew. 2

 

 

Marketing i reklama

 

 

Agata Słonka
Kierownik ds. Marketingu i Reklamy


agata.slonka@elhurtplus.pl
tel. 12 373 10 50

 

 

 

Dział logistyki

Tomasz2

 

 

Tomasz Kowalczyk
Kierownik Magazynu

 

 

 

 

 

dsc_6746strona

 

Grzegorz Jaśkowiec
Logistyk

 

 

 

 

 

 

dsc_6730strona

 

 

Mikołaj Wójcik
Logistyk


Parse error: syntax error, unexpected end of file in /home/users/elhurt3/public_html/elhurtpluspl/wp-content/themes/market/comments.php on line 113