fbpx

22 Targi Grupy PSB ZA NAMI!

W dniach 28-29.02.2024 w kompleksie Targów Kielce odbyły się 22 Targi Grupy PSB. To szczególne wydarzenie dla naszej firmy, ponieważ pierwszy raz w wieloletniej historii Targów, mieliśmy okazję wziąć w nich udział jako Wystawca. Tym bardziej, że to jedna z najważniejszych imprez branżowych w Polsce.

W trakcie oficjalnego rozpoczęcia bieżących Targów PSB, dr Andrzej Mochoń, prezes zarządu Targów Kielce, wyraził przekonanie, że w biznesie nie ma substytutu dla bezpośrednich spotkań. Podkreślił również, że zdobycie zaufania jest możliwe jedynie poprzez osobiste rozmowy, co potwierdza istotę bezpośrednich interakcji w sferze biznesowej. Dlatego korzystając z okazji, chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim obecnym za odwiedzenie naszego stoiska. Cieszy nas fakt, że mogliśmy nie tylko wspólnie zasiąść przy negocjacyjnych stołach, ale także poznać się bliżej.

Dzień wcześniej w Centrum Kongresowym na terenie Targów Kielce, odbyła się Konferencja dla Partnerów i Dostawców Grupy PSB – „Plany rozwoju i doskonalenia współpracy z Partnerami i Dostawcami Grupy PSB Handel S.A.”. Podczas konferencji poznaliśmy strategię rozwoju, podsumowanie roku 2023 oraz plany na rok 2024, a także wysłuchaliśmy bardzo ciekawych prelekcji dot. m. in. Aktywnej sprzedaży i Matematyki Zaufania.

Co warte podkreślenia – na koniec pierwszego dnia odbyła się wielka gala Grupy PSB, na którą zaproszono 3 tysiące gości! Gwiazdami wieczoru byli Piotr Salata oraz Agnieszka Chylińska. Wspaniała muzyka, uroczysta atmosfera oraz wyśmienite jedzenie (m. in. bufet zimny, gorący, sałatkowy, ciasta i owoce) towarzyszyły uczestnikom do późnej nocy. To zdecydowanie był największy bankiet w Polsce!

Na co dzień elektryzuje nas biznes relacji, dlatego wszelkiego rodzaju targi, to dla naszej firmy wspaniała okazja, by porozmawiać o Waszych potrzebach i przeszkodach w tworzeniu oraz doposażaniu działów elektrycznych. Jesteśmy zaszczyceni, że dzięki partnerstwie z Grupą PSB, mogliśmy wziąć udział również w 22 Targach Grupy PSB. Ukłony należą się nie tylko za sam pomysł, ale przede wszystkim za świetną realizację tego wydarzenia handlowego! Gratulacje!

Wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko serdecznie dziękujemy za milą atmosferę, konstruktywne rozmowy oraz liczne słowa uznania.

Do zobaczenia za rok!