fbpx

EDO Solutions

Marka własna

EDO – czyli zachwyt nad różnorodnością i nieskończonymi możliwościami oraz fascynacja niebanalnym obrazem i detalem rozproszonego blasku.

To odpowiedź na potrzebę stworzenia produktu, który umożliwi każdemu stworzenie własnego idealnego i funkcjonalnego miejsca. Miejsca, w którym każdy z nas poczuje się po prostu dobrze.

Oświetlenie marki EDO to połączenie niebanalnego stylu, elegancji oraz zyskującego co raz więcej zwolenników minimalizmu. To stworzona przez nas klasyka – tylko w nowej postaci.

EDO to nie tylko design, ale także dbałość o detale – odpowiedni materiał, kształt, faktura, oryginalne połączenia metalu ze szkłem, drewnem czy tkaniną oraz dopasowane eleganckie matowe wykończenie.

Od samego początku głównym założeniem EDO jest pełne zaspokojenie oświetleniowych potrzeb – jakość czyli projektowanie ze starannością i troską o każdy szczegół oraz szeroki wachlarz różnych rozwiązań. Właśnie dlatego oferta EDO jest pełna różnorodnych produktów dopasowanych do Twoich potrzeb. Seria lamp wiszących zdefiniuje i wyrzeźbi przestrzeń, kinkiety i lampki nocne wykreują niepowtarzalny nastrój i będą sprzyjać relaksowi, a oprawy punktowe podkreślą, ciekawe i niebanalne detale. Dzięki uniwersalnemu wzornictwu i lekkiej formie, pozwalają wkomponować się w różne aranżacje i łatwo stają się nienachalną ozdobą każdego miejsca.

Poznaj EDO Solutions bliżej.