Trochę o nas:
Początki działalności to rok 2002r i otwarcie hurtowni elektrycznej, oferującej podstawowe produkty do instalacji elektrycznych jak i również materiały używane w przemyśle wydobywczym. Firma dostarczała produkty trudno dostępne do kopalń, zakładów przemysłowych. Z biegiem czasu przedsiębiorstwo nawiązywało kolejne umowy handlowe z kluczowymi dostawcami na rynku elektrycznym co pozwoliło na zwiększenie pozycji asortymentowych dostępnych „od ręki” dla naszych klientów.

Rozbudowa:
Stały rozwój firmy wymusił potrzebę rozbudowy zaplecza hurtowni i tak w 2010r powstał projekt nowej aranżacji wnętrza. W 2012r. nowy większy budynek został oddany do użytku. Nowa powierzchnia umożliwiła szybszy rozwój przedsiębiorstwa w firmie pojawiają się nowi pracownicy. Hurtownia prowadzi sprzedaż na rynku lokalnym, szczególnie okolice Myślenic i Krakowa jak i krajowym poprzez nowe dostępne kanały sprzedaży.

Rozwój:

Lata 2012 – 2015 r to bardzo szybki rozwój przedsiębiorstwa. Otwarcie sklepu internetowego epstryk.pl, otwarcie sklepu stacjonarnego Galeria Światła ze sprzedażą oświetlenia, a także wejście do grupy zakupowej ELEKTRO-OMEGA. Aby sprostać oczekiwaniom naszych klientów dnia 2.01.2016 r dołączyliśmy do Polskiej Grupy Elektrycznej FORUM – RONDO, dzięki czemu poszerzyliśmy ofertę o kolejne znane i największe marki, zachowując konkurencyjność cenową. Po roku otrzymaliśmy od PGE Forum – Rondo wyróżnienie za największy przyrost obrotów w grupie.

Zwiększenie obrotów i zwiększenie sprzedaży zaowocowało wybudowaniem nowego budynku i siedziby firmy, w którym znalazł się market elektryczny z salonem oświetlenia, strefa biurowa z call center, salami konferencyjnymi i nowoczesnymi biurami oraz magazyn wysokiego składowania, dzięki czemu możemy jeszcze szybciej i sprawniej realizować zamówienia naszych Klientów.